INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Bozovic vs. Pia Konig - Wzajemne mecze
25.09.17 | Klasyf. | Alexandra Bozovic | Pia Konig | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Brisbane | twarda |
28.09.15 | 1. runda | Pia Konig | Alexandra Bozovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Tweed Heads | twarda |
Alexandra Bozovic form & Pia Konig form
Alexandra Bozovic - ostatnie mecze
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
14.04.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Pia Konig - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
16.06.18 Półfinał | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Nina Alibalic | 3-0, Nina Alibalic - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Sasa Klanecek | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Ana Biskic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Melis Sezer | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.18 1. runda | vs. Angelique Svinos | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sonja Balic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Michika Ozeki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
09.02.18 Rubber 1 | vs. Anastasija Sevastova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.12.17 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.17 2. runda | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
17.11.17 Półfinał | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.17 Ćwierćfinał | vs. Jessica Crivelletto | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.17 2. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda | vs. Amelie Intert | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |