MECZ
04.12.17 | 1. runda | Alexa Ryngler | Pauline Wuarin | 6-2, 6-0 | Santiago | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexa Ryngler | Pauline Wuarin | |
1. podanie % | 23/40 (58%) | 24/40 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/23 (70%) | 7/24 (29%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/17 (35%) | 3/16 (19%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/40 (75%) | 18/40 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/80 (65%) | 28/80 (35%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexa Ryngler vs. Pauline Wuarin - Wzajemne mecze
04.12.17 | 1. runda | Alexa Ryngler | Pauline Wuarin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Santiago | ceglana |
Alexa Ryngler form & Pauline Wuarin form
Alexa Ryngler - ostatnie mecze
W15 Austin - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Fiona Crawley | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Arcadia - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Carson - twarda | ||||
07.03.19 1. runda | vs. Allura Zamarripa | 7-68, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Turudija | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 3-4, - Alexa Ryngler - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.18 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.18 Klasyf. | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Smith | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ashland - twarda | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Berkeley - twarda | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Honolulu - twarda | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Raina Shay Lal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
28.05.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Caricic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.05.18 2. runda klasyf. | vs. Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Jada Robinson | - | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Se Jin Lee | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
08.05.18 Klasyf. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
10.04.18 Klasyf. | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.18 2. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Mamalat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Irapuato - twarda | ||||
12.03.18 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 Klasyf. | vs. Gail Brodsky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
26.02.18 2. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Pauline Wuarin - ostatnie mecze
W25 Verbier - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 Klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 2. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.10.19 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - krecz | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
14.07.19 Klasyf. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |