Belgia
19.11.01, 22 lat
19.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
12.09.01, 22 lat
12.09.01, 22 lat
Zoi Meers vs. Alessia Beatrice Ciuca - Wzajemne mecze
24.11.18 | 1. runda klasyf. | Alessia Beatrice Ciuca | Zoi Meers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Zoi Meers form & Alessia Beatrice Ciuca form
Zoi Meers - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alessia Beatrice Ciuca - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nevena Kolarevic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Wanyi Zhang | 6-2, 5-7, 10-2 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.19 Klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dejana Milenkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Ivonne Juric | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Michiru Furuya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zoi Meers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.11.18 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Renata Cipetic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Barbara Kotelesova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |