MECZ
06.05.19 | 1. runda klasyf. | Alessandra Crump | Jonna Schroeder | 6-2, 6-3 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
USA
21.03.00, 24 lat
21.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
02.05.00, 23 lat
02.05.00, 23 lat
Alessandra Crump vs. Jonna Schroeder - Wzajemne mecze
06.05.19 | 1. runda klasyf. | Alessandra Crump | Jonna Schroeder | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Alessandra Crump form & Jonna Schroeder form
Alessandra Crump - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alicia Herrero Linana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Martina Maria Bovio | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Karoline Maria Santos De Oliveira | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tricia Mar | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Irvine - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Caroline Vernet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sage Loudon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marianne Argyrokastriti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Huntsville - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kaitlyn Carnicella | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Krumkachev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Saniya Singh | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ozlem Uslu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Ana Candiotto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-0, 1-0, Shria Atturu - krecz | szczegóły meczu |
Jonna Schroeder - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sophie Walzl | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
21.08.18 Klasyf. | vs. Laura Heinrichs | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Virginia Bosch | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kubicz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Amelie Intert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Linn Timmermann | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Anita Bazhko | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.03.16 1. runda klasyf. | vs. Bernadette Dornieden | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Carolin Schmidt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Andjela Novcic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Marcella Cucca | - Jonna Schroeder - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
10.11.14 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
03.11.14 2. runda klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
27.10.14 2. runda klasyf. | vs. Catiana Kaercher | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
20.10.14 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |