MECZ
21.07.19 | Finał | Aleksandrina Naydenova | Yidi Yang | 7-5, 6-3 | W25 Qujing | halowa |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-2 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Aleksandrina Naydenova | 1-3 | |
0-0, 30-0 | ||
2-3 | Yidi Yang | |
0-0 | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-3 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Yidi Yang | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Aleksandrina Naydenova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Aleksandrina Naydenova | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Yidi Yang | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Aleksandrina Naydenova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Yidi Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Aleksandrina Naydenova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Yidi Yang | |
0-0 | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
5-1 | Yidi Yang | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
5-2 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aleksandrina Naydenova | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandrina Naydenova vs. Yidi Yang - Wzajemne mecze
21.07.19 | Finał | Aleksandrina Naydenova | Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Qujing | halowa |
Aleksandrina Naydenova form & Yidi Yang form
Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze
W25 Hua - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
25.10.19 2. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
07.09.19 Finał | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
21.07.19 Finał | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Yidi Yang - ostatnie mecze
W35 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - krecz | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu |