Aleksandrina Naydenova vs. Ya Hsin Lee 08.12.2018

Aleksandrina Naydenova vs. Ya Hsin Lee 08.12.2018 - Pune - porównanie

MECZ

08.12.181. runda klasyf.Aleksandrina Naydenova Ya Hsin Lee 6-1, 6-2 India Pune twarda

STATYSTYKA MECZU

Aleksandrina NaydenovaYa Hsin Lee
1. podanie %26/48 (54%)29/49 (59%)
Punkty zdobyte z 1. podania19/26 (73%)14/29 (48%)
Punkty zdobyte z 2. podania14/22 (64%)6/20 (30%)
Zdobyte break-ball5/7 (71%)1/4 (25%)
Punkty zdobyte przez return29/49 (59%)15/48 (31%)
Zdobyte punkty – razem62/97 (64%)35/97 (36%)
Double foul25
Asy20

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve1-0
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
1-1Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
2-1Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve3-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
4-1Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
5-1Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
6-1
2
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve0-0
0-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve2-0
0-0, 30-30, 30-40[BP]
2-1Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
3-1Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
4-1Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
0-0, 30-40
4-2Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
5-2Ya Hsin Lee Ya Hsin Lee serve
0-0, 40-15[BP]
6-2

Aleksandrina Naydenova
Bułgaria
29.02.92, 27 lat




218
269
223620 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tajwan
10.04.01, 18 lat







Ya Hsin Lee
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Aleksandrina Naydenova vs. Ya Hsin Lee - Wzajemne mecze

08.12.181. runda klasyf.Aleksandrina NaydenovaYa Hsin Lee6-1, 6-2 szczegóły meczuIndia Pune twarda

Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze

China W60 Changsha - ceglana
07.09.19
Finał
vs. Nina Stojanovic1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
07.09.19
Półfinał
vs. Hanyu Guo6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Fang Ying Xun6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Wushuang Zheng1-6, 6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Jinan - twarda
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xiaodi You7-5, 5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.08.19
2. runda
vs. Hanyu Guo6-3, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.19
1. runda
vs. Fang Ying Xun6-2, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Guiyang - twarda
25.08.19
Finał
vs. Su Jeong Jang6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.08.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
23.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xinyu Jiang6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
22.08.19
2. runda
vs. Qianhui Tang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.19
1. runda
vs. Yuqi Sheng6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Huangshan - twarda
15.08.19
2. runda
vs. Zuzana Zlochova5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Sunam Jeong7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Qujing - halowa
21.07.19
Finał
vs. Yidi Yang7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.07.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun4-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 2-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.07.19
1. runda
vs. Michika Ozeki6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Ulanqab - twarda
12.07.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.07.19
2. runda
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
1. runda
vs. Nudnida Luangnam6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Tianjin - twarda
06.07.19
Półfinał
vs. Jovana Jaksic1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
05.07.19
Ćwierćfinał
vs. Fangzhou Liu7-63, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.07.19
2. runda
vs. Dabin Kim6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Si Qi Liu6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Naiman - twarda
29.06.19
Półfinał
vs. Xinyu Gao1-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
28.06.19
Ćwierćfinał
vs. Jovana Jaksic4-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.06.19
2. runda
vs. Anastasia Nefedova4-6, 6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu

Ya Hsin Lee - ostatnie mecze

Taipei (CHN) W25 Taipei - twarda
01.08.19
2. runda
vs. Risa Ushijima6-4, 6-73, 2-6 porażkaszczegóły meczu
30.07.19
1. runda
vs. Akiko Omae6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
India Navi Mumbai - twarda
16.12.18
Klasyf.
vs. Jacqueline Cako4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
15.12.18
1. runda klasyf.
vs. Pareen Shivekar7-64, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
India Pune - twarda
08.12.18
1. runda klasyf.
vs. Aleksandrina Naydenova1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
14.11.18
2. runda
vs. Aunchisa Chanta7-67, 4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.11.18
1. runda
vs. Patcharin Cheapchadej6-75, 7-63, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
11.11.18
Klasyf.
vs. Amelia Stuart6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
10.11.18
2. runda klasyf.
vs. Prarisa Rachdanone6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
07.11.18
2. runda
vs. Man Ying Maggie Ng6-2, 3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
06.11.18
1. runda
vs. Nudnida Luangnam1-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.11.18
2. runda klasyf.
vs. Min Liu6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
04.11.18
Klasyf.
vs. Thamonpan Jonglertrakul3-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
02.11.18
Półfinał
vs. Hua-Chen Lee4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
01.11.18
Ćwierćfinał
vs. Chanikarn Silakul6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
31.10.18
2. runda
vs. Chompoothip Jandakate7-62, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.18
1. runda
vs. Amelia Stuart6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.18
Klasyf.
vs. Eun Se Jang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
26.10.18
2. runda klasyf.
vs. Oshini Herath6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Toowoomba - twarda
07.10.18
1. runda klasyf.
vs. Julia Kimmelmann2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Brisbane - twarda
30.09.18
1. runda klasyf.
vs. Alana Parnaby5-7, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.09.18
2. runda klasyf.
vs. Kyoka Okamura5-7, 6-3, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
06.09.18
Ćwierćfinał
vs. Patcharin Cheapchadej3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
05.09.18
2. runda
vs. Jiaxi Lu6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.18
Klasyf.
vs. Anais Kikuchi6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.18
1. runda
vs. Shelby Talcott0-6, 6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.09.18
2. runda klasyf.
vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das6-3, 2-6, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
29.08.18
1. runda
vs. Aunchisa Chanta6-3, 4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
26.08.18
Klasyf.
vs. Fitriana Sabrina4-6, 6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
25.08.18
2. runda klasyf.
vs. Avika Sagwal6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
<