Aleksandrina Naydenova vs. Sunam Jeong 13.08.2019

Aleksandrina Naydenova vs. Sunam Jeong 13.08.2019 - W25 Huangshan - porównanie

MECZ

13.08.191. rundaAleksandrina Naydenova Sunam Jeong 7-5, 6-1 China W25 Huangshan twarda

STATYSTYKA MECZU

Aleksandrina NaydenovaSunam Jeong
1. podanie %34/69 (49%)39/59 (66%)
Punkty zdobyte z 1. podania22/34 (65%)20/39 (51%)
Punkty zdobyte z 2. podania16/35 (46%)5/20 (25%)
Zdobyte break-ball7/9 (78%)3/8 (38%)
Punkty zdobyte przez return34/59 (58%)31/69 (45%)
Zdobyte punkty – razem72/128 (56%)56/128 (44%)
Double foul33
Asy51

STATYSTYKA MECZU

1
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve1-2
0-0
1-3Sunam Jeong Sunam Jeong serve
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve2-3
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
3-3Sunam Jeong Sunam Jeong serve
0-0, 15-0, 30-40, 40-40
4-4Sunam Jeong Sunam Jeong serve
0-0
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve4-5
5-5Sunam Jeong Sunam Jeong serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve6-5
0-0, 0-30, 40-40, A-40
7-5
2
0-0Sunam Jeong Sunam Jeong serve
0-0
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
2-0Sunam Jeong Sunam Jeong serve
0-0, 15-15
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve3-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
4-0Sunam Jeong Sunam Jeong serve
0-0, 15-0
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve4-1
0-0, 0-15, 15-15
6-1Sunam Jeong Sunam Jeong serve
6-1

Aleksandrina Naydenova
Bułgaria
29.02.92, 27 lat




228
261
223620 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
06.06.96, 23 lat




790
25
35828 $
Sunam Jeong
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Aleksandrina Naydenova vs. Sunam Jeong - Wzajemne mecze

13.08.191. rundaAleksandrina NaydenovaSunam Jeong7-5, 6-1 szczegóły meczuChina W25 Huangshan twarda

Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze

Thailand W25 Hua - twarda
13.11.19
1. runda
vs. Patcharin Cheapchadej3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand W25 Hua - twarda
07.11.19
2. runda
vs. Joanna Garland4-6, 6-2, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Patcharin Cheapchadej6-4, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Liuzhou - twarda
30.10.19
1. runda
vs. Xiaodi You6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - kreczporażkaszczegóły meczu
China W25 Nanning - twarda
25.10.19
2. runda
vs. Meiqi Guo1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Ying Zhang6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
China W100 Suzhou - twarda
17.10.19
2. runda
vs. Yafan Wang1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
16.10.19
1. runda
vs. Shuyue Ma6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Changsha - ceglana
07.09.19
Finał
vs. Nina Stojanovic1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
07.09.19
Półfinał
vs. Hanyu Guo6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Fang Ying Xun6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Wushuang Zheng1-6, 6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Jinan - twarda
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xiaodi You7-5, 5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.08.19
2. runda
vs. Hanyu Guo6-3, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.19
1. runda
vs. Fang Ying Xun6-2, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Guiyang - twarda
25.08.19
Finał
vs. Su Jeong Jang6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.08.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
23.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xinyu Jiang6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
22.08.19
2. runda
vs. Qianhui Tang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.19
1. runda
vs. Yuqi Sheng6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Huangshan - twarda
15.08.19
2. runda
vs. Zuzana Zlochova5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Sunam Jeong7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Qujing - halowa
21.07.19
Finał
vs. Yidi Yang7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.07.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun4-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 2-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.07.19
1. runda
vs. Michika Ozeki6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Ulanqab - twarda
12.07.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.07.19
2. runda
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Sunam Jeong - ostatnie mecze

Thailand W15 Nonthaburi - twarda
30.11.19
Półfinał
vs. Nigina Abduraimova4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.11.19
Ćwierćfinał
vs. Jiangxue Han6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.11.19
2. runda
vs. Kamonwan Buayam6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
27.11.19
1. runda
vs. Sakura Hondo7-64, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W15 Yeongwol - twarda
28.08.19
2. runda
vs. Sol Hee Sim6-76, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.08.19
1. runda
vs. Cherry Kim6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Guiyang - twarda
21.08.19
1. runda
vs. Samantha Murray4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
20.08.19
Klasyf.
vs. Eunhye Lee7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Ayaka Okuno6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Huangshan - twarda
13.08.19
1. runda
vs. Aleksandrina Naydenova5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand W15 Hua - twarda
11.07.19
2. runda
vs. Watsachol Sawasdee6-3, 1-6, 2-5, - Sunam Jeong - kreczporażkaszczegóły meczu
09.07.19
1. runda
vs. Mana Kawamura6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand W15 Hua - twarda
04.07.19
2. runda
vs. Ines Ibbou6-0, 3-6, 6-77 porażkaszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Robu Kajitani6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W15 Gimcheon - twarda
23.06.19
Finał
vs. Shiori Fukuda2-6, 6-4, 5-7 porażkaszczegóły meczu
22.06.19
Półfinał
vs. Da Hye Kim6-1, 6-74, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
21.06.19
Ćwierćfinał
vs. Eunhye Lee6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
20.06.19
2. runda
vs. Ayumi Koshiishi6-2, 7-60 zwycięstwoszczegóły meczu
19.06.19
1. runda
vs. Dayeon Back7-66, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W15 Gimcheon - twarda
15.06.19
Półfinał
vs. Eunhye Lee6-2, 4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
14.06.19
Ćwierćfinał
vs. So-Ra Lee6-0, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
13.06.19
2. runda
vs. Da Hye Kim6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
11.06.19
1. runda
vs. Aiko Yoshitomi6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Daegu - twarda
08.06.19
Ćwierćfinał
vs. Haruna Arakawa1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
06.06.19
2. runda
vs. Chanel Simmonds6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.19
1. runda
vs. Ramu Ueda6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Goyang - twarda
20.05.19
1. runda klasyf.
vs. Seung-Yeon Hong6-2, 3-6, 2-10 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Changwon - twarda
14.05.19
1. runda
vs. Eunhye Lee2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Fed Cup - halowa
09.02.19
vs. Ankita Raina3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Seoul - twarda
15.09.18
1. runda klasyf.
vs. Varvara Flink2-6, 6-3, 0-6 porażkaszczegóły meczu
<