Aleksandrina Naydenova vs. Margarita Lazareva 14.10.2018

Aleksandrina Naydenova vs. Margarita Lazareva 14.10.2018 - Seville - porównanie

MECZ

14.10.182. runda klasyf.Aleksandrina Naydenova Margarita Lazareva 6-2, 6-3 Spain Seville ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-3

Aleksandrina Naydenova
Bułgaria
29.02.92, 27 lat




218
269
223620 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
10.10.90, 28 lat




875
18
120088 $
Margarita Lazareva
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Aleksandrina Naydenova vs. Margarita Lazareva - Wzajemne mecze

14.10.182. runda klasyf.Aleksandrina NaydenovaMargarita Lazareva6-2, 6-3 szczegóły meczuSpain Seville ceglana

Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze

China W60 Changsha - ceglana
07.09.19
Finał
vs. Nina Stojanovic1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
07.09.19
Półfinał
vs. Hanyu Guo6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Fang Ying Xun6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Wushuang Zheng1-6, 6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Jinan - twarda
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xiaodi You7-5, 5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.08.19
2. runda
vs. Hanyu Guo6-3, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.19
1. runda
vs. Fang Ying Xun6-2, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Guiyang - twarda
25.08.19
Finał
vs. Su Jeong Jang6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.08.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
23.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xinyu Jiang6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
22.08.19
2. runda
vs. Qianhui Tang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.19
1. runda
vs. Yuqi Sheng6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Huangshan - twarda
15.08.19
2. runda
vs. Zuzana Zlochova5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Sunam Jeong7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Qujing - halowa
21.07.19
Finał
vs. Yidi Yang7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.07.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun4-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 2-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.07.19
1. runda
vs. Michika Ozeki6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Ulanqab - twarda
12.07.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.07.19
2. runda
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
1. runda
vs. Nudnida Luangnam6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Tianjin - twarda
06.07.19
Półfinał
vs. Jovana Jaksic1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
05.07.19
Ćwierćfinał
vs. Fangzhou Liu7-63, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.07.19
2. runda
vs. Dabin Kim6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Si Qi Liu6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Naiman - twarda
29.06.19
Półfinał
vs. Xinyu Gao1-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
28.06.19
Ćwierćfinał
vs. Jovana Jaksic4-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.06.19
2. runda
vs. Anastasia Nefedova4-6, 6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu

Margarita Lazareva - ostatnie mecze

Egypt W15 Cairo - ceglana
18.09.19
1. runda
vs. Sem Wensveen7-5, 6-74, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
13.09.19
Ćwierćfinał
vs. Sandra Samir0-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
12.09.19
2. runda
vs. Minami Akiyama6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.19
1. runda
vs. Angelika Shapovalova3-6, 6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Ukraine W15 Bucha - ceglana
05.09.19
2. runda
vs. Margarita Ignatjeva6-74, 5-7 porażkaszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Sonya Kovalenko6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Batumi - twarda
29.08.19
2. runda
vs. Anastasia Zolotareva3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
28.08.19
1. runda
vs. Urszula Nebelska3-6, 6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W15 Moscow - ceglana
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Ani Amiraghyan2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W15 Moscow - ceglana
13.08.19
1. runda
vs. Vlada Koval0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
France W15 Dijon - twarda
16.07.19
1. runda
vs. Maria Herazo Gonzalez3-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
France W100 Contrexeville - ceglana
08.07.19
1. runda klasyf.
vs. Sara Cakarevic0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
France W25 Denain - ceglana
01.07.19
1. runda klasyf.
vs. Kelia Le Bihan7-68, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
Klasyf.
vs. Victoria Muntean1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael W25 Akko - twarda
11.06.19
Klasyf.
vs. Shahar Biran4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Keren Mor6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Uzbekistan W25 Fergana - twarda
05.06.19
1. runda
vs. Yekaterina Dmitrichenko4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
04.06.19
Klasyf.
vs. Muslima Akhunova6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W25 Khimki - halowa
30.04.19
Klasyf.
vs. Ekaterina Kazionova0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
29.04.19
1. runda klasyf.
vs. Mia Eklund7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
18.04.19
2. runda
vs. Alice Tubello0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
16.04.19
1. runda
vs. Axana Mareen4-6, 7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
13.04.19
Ćwierćfinał
vs. Ana Lantigua De La Nuez6-3, 2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
11.04.19
2. runda
vs. Tina Cvetkovic6-3, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
09.04.19
1. runda
vs. Diana Martynov6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
05.04.19
Ćwierćfinał
vs. Shalimar Talbi6-1, 1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
04.04.19
2. runda
vs. Satsuki Koike6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
02.04.19
1. runda
vs. Olga Helmi3-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
19.03.19
1. runda
vs. Martina Spigarelli1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
15.03.19
Ćwierćfinał
vs. Martina Spigarelli4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<