INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jade Suvrijn vs. Aleksandrina Naydenova - Wzajemne mecze
24.09.12 | Finał | Aleksandrina Naydenova | Jade Suvrijn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
Jade Suvrijn form & Aleksandrina Naydenova form
Jade Suvrijn - ostatnie mecze
W60 Montpellier - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
16.04.21 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.04.21 2. runda | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
19.03.21 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - krecz | szczegóły meczu | |
18.03.21 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
14.09.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.20 1. runda | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze
W25 Hua - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
25.10.19 2. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
07.09.19 Półfinał | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Finał | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
21.07.19 Finał | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |