Aleksandrina Naydenova vs. Dabin Kim 04.07.2019

Aleksandrina Naydenova vs. Dabin Kim 04.07.2019 - W25 Tianjin - porównanie

MECZ

04.07.192. rundaAleksandrina Naydenova Dabin Kim 6-3, 6-4 China W25 Tianjin twarda

STATYSTYKA MECZU

Aleksandrina NaydenovaDabin Kim
1. podanie %35/65 (54%)50/64 (78%)
Punkty zdobyte z 1. podania25/35 (71%)26/50 (52%)
Punkty zdobyte z 2. podania14/30 (47%)5/14 (36%)
Zdobyte break-ball5/13 (38%)2/5 (40%)
Punkty zdobyte przez return33/64 (52%)26/65 (40%)
Zdobyte punkty – razem72/129 (56%)57/129 (44%)
Double foul31
Asy31

STATYSTYKA MECZU

1
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve1-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
2-1Dabin Kim Dabin Kim serve
0-0, 15-0, 15-15
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve3-1
0-0, 0-30
3-2Dabin Kim Dabin Kim serve
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP]
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve4-2
0-0, 15-0
5-3Dabin Kim Dabin Kim serve
0-0
6-3
2
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve0-0
1-0Dabin Kim Dabin Kim serve
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve1-1
0-0, 15-0
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve2-1
0-0
2-2Dabin Kim Dabin Kim serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve2-3
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve3-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
Aleksandrina Naydenova Aleksandrina Naydenova serve5-4
0-0
6-4

Aleksandrina Naydenova
Bułgaria
29.02.92, 27 lat




228
261
223620 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
02.01.97, 22 lat




346
143
55955 $
Dabin Kim
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Aleksandrina Naydenova vs. Dabin Kim - Wzajemne mecze

04.07.192. rundaAleksandrina NaydenovaDabin Kim6-3, 6-4 szczegóły meczuChina W25 Tianjin twarda

Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze

Thailand W25 Hua - twarda
13.11.19
1. runda
vs. Patcharin Cheapchadej3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand W25 Hua - twarda
07.11.19
2. runda
vs. Joanna Garland4-6, 6-2, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Patcharin Cheapchadej6-4, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Liuzhou - twarda
30.10.19
1. runda
vs. Xiaodi You6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - kreczporażkaszczegóły meczu
China W25 Nanning - twarda
25.10.19
2. runda
vs. Meiqi Guo1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Ying Zhang6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
China W100 Suzhou - twarda
17.10.19
2. runda
vs. Yafan Wang1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
16.10.19
1. runda
vs. Shuyue Ma6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Changsha - ceglana
07.09.19
Finał
vs. Nina Stojanovic1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
07.09.19
Półfinał
vs. Hanyu Guo6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Fang Ying Xun6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Wushuang Zheng1-6, 6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Jinan - twarda
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xiaodi You7-5, 5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.08.19
2. runda
vs. Hanyu Guo6-3, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.19
1. runda
vs. Fang Ying Xun6-2, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Guiyang - twarda
25.08.19
Finał
vs. Su Jeong Jang6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.08.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
23.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xinyu Jiang6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
22.08.19
2. runda
vs. Qianhui Tang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.19
1. runda
vs. Yuqi Sheng6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Huangshan - twarda
15.08.19
2. runda
vs. Zuzana Zlochova5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Sunam Jeong7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Qujing - halowa
21.07.19
Finał
vs. Yidi Yang7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.07.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun4-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 2-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.07.19
1. runda
vs. Michika Ozeki6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Ulanqab - twarda
12.07.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.07.19
2. runda
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Dabin Kim - ostatnie mecze

Japan W100 Tokyo - twarda
12.11.19
1. runda
vs. Xinyun Han3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
China W100 Shenzhen - twarda
04.11.19
1. runda klasyf.
vs. Jiaxi Lu6-2, 3-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
China W60 Liuzhou - twarda
30.10.19
1. runda
vs. Arina Rodionova0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
28.10.19
1. runda klasyf.
vs. Meiling Wang3-6, 6-3, 16-14 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.19
Klasyf.
vs. Fangzhou Liu2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Seoul - twarda
14.09.19
1. runda klasyf.
vs. Ana Bogdan1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
China W60 Jinan - twarda
27.08.19
1. runda
vs. Aldila Sutjiadi6-2, 3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
China W25 Guiyang - twarda
23.08.19
Ćwierćfinał
vs. Su Jeong Jang2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.08.19
2. runda
vs. Yidi Yang6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.19
1. runda
vs. Da Hye Kim6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
USA W60 Lexington - twarda
04.08.19
Finał
vs. Ann Li6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
03.08.19
Półfinał
vs. Na-Lae Han7-5, 3-1, Na-Lae Han - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
02.08.19
Ćwierćfinał
vs. Katie Swan6-2, 2-6, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
01.08.19
2. runda
vs. Sanaz Marand2-6, 6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
31.07.19
1. runda
vs. Jessika Ponchet6-4, 1-2, Jessika Ponchet - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
30.07.19
Klasyf.
vs. Vladica Babic6-3, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. Sophie Abrams6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA W60 Ashland - twarda
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Sara Daavettila7-5, 4-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
USA W60 Berkeley - twarda
15.07.19
1. runda klasyf.
vs. Catherine Harrison1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
China W25 Tianjin - twarda
04.07.19
2. runda
vs. Aleksandrina Naydenova3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
02.07.19
1. runda
vs. Shuyue Ma6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Daegu - twarda
08.06.19
Ćwierćfinał
vs. Mari Osaka4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
06.06.19
2. runda
vs. Anastasia Sukhotina6-2, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
04.06.19
1. runda
vs. Kyoka Okamura7-68, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Incheon - twarda
30.05.19
2. runda
vs. Na-Lae Han0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
28.05.19
1. runda
vs. So Hee Jung6-73, 6-1, 3-0, So Hee Jung - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Goyang - twarda
22.05.19
1. runda
vs. Dayeon Back6-75, 2-5, - Dabin Kim - kreczporażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Changwon - twarda
14.05.19
1. runda
vs. Chang Liu2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Japan W25 Osaka - twarda
11.04.19
2. runda
vs. Xiyu Wang3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
09.04.19
1. runda
vs. Nagi Hanatani6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<