MECZ
18.07.11 | 1. runda | Aleksandrina Naydenova | Alexandra Artamonova | 1-6, 6-1, 6-1 | Samsun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandrina Naydenova vs. Alexandra Artamonova - Wzajemne mecze
18.07.11 | 1. runda | Aleksandrina Naydenova | Alexandra Artamonova | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Samsun | twarda |
Aleksandrina Naydenova form & Alexandra Artamonova form
Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze
W25 Hua - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
25.10.19 2. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
07.09.19 Półfinał | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Finał | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
21.07.19 Finał | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Alexandra Artamonova - ostatnie mecze
Helsinki - halowa | ||||
10.11.14 2. runda | vs. Emma Laine | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.14 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.14 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.09.14 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.14 Klasyf. | vs. Silvia Njiric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
St.Petersburg - ceglana | ||||
18.08.14 1. runda klasyf. | vs. Daria Zheludchenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.14 Klasyf. | vs. Anastasia Pivovarova | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - ceglana | ||||
21.07.14 2. runda | vs. Sofia Smagina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.07.14 Finał | vs. Csilla Argyelan | 6-73, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.07.14 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Homutova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.07.14 Półfinał | vs. Laura Gulbe | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.07.14 1. runda | vs. Vera Aleshcheva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Lyudmyla Kichenok | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.13 Klasyf. | vs. Albina Khabibulina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.13 2. runda | vs. Margarita Betova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
21.10.13 2. runda klasyf. | vs. Inbar Cohen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 Klasyf. | vs. Emiliya Gadzhieva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Shakhlo Saidova | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
St.Petersburg - ceglana | ||||
19.08.13 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - twarda | ||||
12.08.13 Klasyf. | vs. Alison Bai | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.13 1. runda klasyf. | vs. Lilya Yarullina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.13 1. runda | vs. Evgeniya Rodina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.13 2. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
05.08.13 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
15.07.13 1. runda | vs. Tatiana Kotelnikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.13 Ćwierćfinał | vs. Lena-Marie Hofmann | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.13 2. runda | vs. Iva Primorac | 7-68, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
08.07.13 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kristinehamn - ceglana | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Alize Lim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |