Australia
21.02.97, 27 lat
21.02.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Giorgie Jones vs. Aleksandra Vostrikova - Wzajemne mecze
30.08.17 | 2. runda | Aleksandra Vostrikova | Giorgie Jones | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Mragowo | ceglana |
Giorgie Jones form & Aleksandra Vostrikova form
Giorgie Jones - ostatnie mecze
W25 Nottingham - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aleksandra Vostrikova - ostatnie mecze
Saint Petersburg - halowa | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
31.08.17 Ćwierćfinał | vs. Maia Lumsden | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.17 2. runda | vs. Giorgie Jones | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
11.08.17 Ćwierćfinał | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.17 2. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.17 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.17 1. runda | vs. Grace Leake | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.17 2. runda | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
15.06.17 Ćwierćfinał | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.17 2. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.17 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.04.17 2. runda | vs. Daiana Negreanu | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.04.17 1. runda | vs. Angelique Svinos | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.03.17 1. runda | vs. Olga Puchkova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Ella Taylor | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
16.11.16 2. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Vesna Dolonc | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
05.10.16 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.16 1. runda | vs. Vera Sakalouskaya | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
30.09.16 Półfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.16 Ćwierćfinał | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |