Rumunia
03.11.00, 23 lat
03.11.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
23.01.01, 23 lat
23.01.01, 23 lat
Paula Mihaela Onita vs. Aleksandra Stromova - Wzajemne mecze
17.12.18 | 2. runda klasyf. | Aleksandra Stromova | Paula Mihaela Onita | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Paula Mihaela Onita form & Aleksandra Stromova form
Paula Mihaela Onita - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Daneva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-72, 10-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-0, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stromova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Sophie Walzl | 6-75, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Tina Vlajic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adriana Maria Andronache | 2-4, - Paula Mihaela Onita - krecz | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
28.06.18 1. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Teodora Ristic | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Tinello | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Raluca Alexandra Grosu | 7-69, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Julie Tringa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Teodora Elena Radu | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Teodora Stinga | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 4-6, 7-64, 7-68 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Aleksandra Stromova - ostatnie mecze
Antalya - twarda | ||||
20.12.18 1. runda | vs. Teresia Londol | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.18 Klasyf. | vs. Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.12.18 Klasyf. | vs. Utaka Kishigami | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Elisa Van Meeteren | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | Luna Meers - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Chapelle | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Angela Juarez Blanco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Sola Grau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Clemence Fayol | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Francesca Sella | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Topcic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Kozyreva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |