INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Luna Meers vs. Aleksandra Pospelova - Wzajemne mecze
26.11.18 | Klasyf. | Aleksandra Pospelova | Luna Meers | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Luna Meers form & Aleksandra Pospelova form
Luna Meers - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aleksandra Pospelova - ostatnie mecze
W25 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |