INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gaia Sanesi vs. Aleksandra Pospelova - Wzajemne mecze
31.01.18 | 1. runda | Aleksandra Pospelova | Gaia Sanesi | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Gaia Sanesi form & Aleksandra Pospelova form
Gaia Sanesi - ostatnie mecze
W25 Hilton - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Katerina Stewart | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Tara Moore | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Andreea Mitu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cordenons - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Bibiane Schoofs | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Lesage | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Mathilde Dury | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Caserta - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Anastasia Zarycka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Robin Anderson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Ann Li | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Maria Mateas | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu |
Aleksandra Pospelova - ostatnie mecze
W25 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |