INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Charlotte Roemer vs. Aleksandra Pospelova - Wzajemne mecze
09.10.17 | Klasyf. | Aleksandra Pospelova | Charlotte Roemer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Charlotte Roemer form & Aleksandra Pospelova form
Charlotte Roemer - ostatnie mecze
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.19 Półfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Aleksandra Pospelova - ostatnie mecze
W25 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |