INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena-Teodora Cadar vs. Aleksandra Pitak - Wzajemne mecze
06.11.18 | 1. runda | Aleksandra Pitak | Elena-Teodora Cadar | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Elena-Teodora Cadar form & Aleksandra Pitak form
Elena-Teodora Cadar - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Aleksandra Pitak - ostatnie mecze
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |