INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nina Potocnik vs. Aleksandra Kulik - Wzajemne mecze
09.12.17 | Półfinał | Aleksandra Kulik | Nina Potocnik | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Nina Potocnik form & Aleksandra Kulik form
Nina Potocnik - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tilwith Di Girolami | - | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Aleksandra Kulik - ostatnie mecze
Moscow - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Pivunova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.04.18 2. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Valeriya Zeleva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Ksenia Lykina | 4-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.01.18 2. runda | vs. Catalina Pella | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.18 1. runda | vs. Marie Temin | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.18 Klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.01.18 2. runda | vs. Karin Kennel | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.18 1. runda | vs. Elaine Genovese | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.01.18 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.12.17 Finał | vs. Julia Terziyska | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.17 Półfinał | vs. Nina Potocnik | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.12.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.17 2. runda | vs. Marina Yudanov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Jelena Simic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Valentine Bacher | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Solnyshkina | 5-1, Maria Solnyshkina - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Polina Leykina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
12.07.17 2. runda | vs. Olga Puchkova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.17 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |