Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
10.08.99, 24 lat
10.08.99, 24 lat
Aleksandra Kulik vs. Alina Kislitskaya - Wzajemne mecze
27.06.16 | Klasyf. | Aleksandra Kulik | Alina Kislitskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Kazan | ceglana |
Aleksandra Kulik form & Alina Kislitskaya form
Aleksandra Kulik - ostatnie mecze
Moscow - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Pivunova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.04.18 2. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Valeriya Zeleva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Ksenia Lykina | 4-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.01.18 2. runda | vs. Catalina Pella | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.18 1. runda | vs. Marie Temin | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.18 Klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.01.18 2. runda | vs. Karin Kennel | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.18 1. runda | vs. Elaine Genovese | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.01.18 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.12.17 Finał | vs. Julia Terziyska | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.17 Półfinał | vs. Nina Potocnik | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.12.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.17 2. runda | vs. Marina Yudanov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Jelena Simic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Valentine Bacher | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Solnyshkina | 5-1, Maria Solnyshkina - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Polina Leykina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
12.07.17 2. runda | vs. Olga Puchkova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.17 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Alina Kislitskaya - ostatnie mecze
Telavi - ceglana | ||||
05.09.16 Klasyf. | vs. Daria Lodikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Batumi - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda | vs. Natalia Belova | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Nino Memishishi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
27.06.16 Klasyf. | vs. Aleksandra Kulik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
31.05.16 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
24.05.16 1. runda | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
08.02.16 2. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Sara Cvorovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Aksiniya Miakota | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Klasyf. | vs. Olga Puchkova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
14.09.15 2. runda | vs. Amina Anshba | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.09.15 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
07.09.15 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Sofya Golubovskaya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
13.07.15 1. runda | vs. Anastasia Rudakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.15 2. runda | vs. Amina Anshba | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Seira Shimizu | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
15.06.15 2. runda | vs. Ana Shanidze | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.15 1. runda | vs. Gabriela Van De Graaf | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |