Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 10.01.2019

Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 10.01.2019 - Sydney International - Sydney - porównanie

MECZ

10.01.19ĆwierćfinałAleksandra Krunic/Katerina Siniakova Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 6-2, 6-4 Australia Sydney twarda

STATYSTYKA MECZU

Aleksandra Krunic/Katerina SiniakovaGabriela Dabrowski/Yifan Xu
1. podanie %34/51 (67%)36/50 (72%)
Punkty zdobyte z 1. podania25/34 (74%)23/36 (64%)
Punkty zdobyte z 2. podania11/17 (65%)8/14 (57%)
Zdobyte break-ball3/7 (43%)0/5 (0%)
Punkty zdobyte przez return19/50 (38%)15/51 (29%)
Zdobyte punkty – razem55/101 (54%)46/101 (46%)
Double foul01
Asy11

STATYSTYKA MECZU

1
Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
0-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova serve3-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
3-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40
Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova serve4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40
5-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 30-0, 40-0[BP]
6-2
2
Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
0-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
1-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova serve2-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
2-3Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova serve3-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
4-3Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova serve5-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
5-4Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
6-4

Aleksandra Krunic
Serbia
15.03.93, 26 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kanada
01.04.92, 27 lat







Gabriela Dabrowski
Katerina Siniakova
Czechy
10.05.96, 23 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Chiny
08.08.88, 31 lat




Yifan Xu
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - Wzajemne mecze

10.01.19ĆwierćfinałAleksandra Krunic/Katerina SiniakovaGabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 6-4 szczegóły meczuAustralia Sydney twarda

Aleksandra Krunic/Katerina Siniakova - ostatnie mecze

Australia Sydney - twarda
12.01.19
Finał
vs. Eri Hozumi/Alicja Rosolska6-1, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
10.01.19
Ćwierćfinał
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.01.19
Półfinał
vs. Miyu Kato/Makoto Ninomiya7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.01.19
1. runda
vs. Timea Bacsinszky/Petra Martic6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China Beijing - twarda
03.10.18
2. runda
vs. Andrea Hlavackova/Barbora Strycova6-2, 6-73, 4-10 porażkaszczegóły meczu
30.09.18
1. runda
vs. Johanna Konta/Shuai Zhang2-6, 7-5, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
24.09.18
1. runda
vs. Vania King/Monica Niculescu4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Colombia Bogota - ceglana
13.04.17
1. runda
vs. Monique Adamczak/Nicole Melichar7-63, 3-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
13.04.17
Ćwierćfinał
vs. Catalina Pella/Daniela Seguel2-6, 6-2, 7-10 porażkaszczegóły meczu
China Beijing - twarda
05.10.16
2. runda
vs. Caroline Garcia/Kristina Mladenovic0-6, 6-2, 7-10 porażkaszczegóły meczu
02.10.16
1. runda
vs. Chen Liang/Zhaoxuan Yang6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
29.09.16
Ćwierćfinał
vs. Bethanie Mattek-Sands/Lucie Safarova3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.09.16
2. runda
vs. Martina Hingis/Coco Vandeweghe6-74, 7-5, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
25.09.16
1. runda
vs. Daria Gavrilova/Darya Kasatkina7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Japan Tokyo - twarda
16.09.16
Półfinał
vs. Shuko Aoyama/Makoto Ninomiya4-6, 7-5, 4-10 porażkaszczegóły meczu
15.09.16
Ćwierćfinał
vs. Arina Rodionova/Olga Savchuk2-6, 6-1, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
14.09.16
1. runda
vs. Nicole Melichar/Varatchaya Wongteanchai3-6, 6-2, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China Shenzhen - twarda
06.01.15
1. runda
vs. Timea Bacsinszky/Vera Zvonareva3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Moscow - halowa
16.10.14
Ćwierćfinał
vs. Lyudmyla Kichenok/Olga Savchuk2-6, 7-64, 9-11 porażkaszczegóły meczu
13.10.14
1. runda
vs. Ekaterina Makarova/Elena Vesnina6-2, 2-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Uzbekistan Tashkent - twarda
13.09.14
Finał
vs. Margarita Gasparyan/Alexandra Panova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
12.09.14
Półfinał
vs. Akgul Amanmuradova/Kateryna Bondarenko4-6, 6-4, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.14
Ćwierćfinał
vs. Lara Arruabarrena/Mandy Minella7-65, 3-6, 10-2 zwycięstwoszczegóły meczu
08.09.14
1. runda
vs. Misaki Doi/Oksana Kalashnikova6-2, 3-6, 13-11 zwycięstwoszczegóły meczu

Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - ostatnie mecze

USA New York - twarda
04.09.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich6-2, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.09.19
3. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund6-3, 0-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Kristie Ahn/Christina Mchale4-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Lidziya Marozava/Katarina Srebotnik7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
14.08.19
2. runda
vs. Caty McNally/Alison Riske7-65, 4-6, 15-17 porażkaszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
10.08.19
Półfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. Timea Babos/Anett Kontaveit6-70, 7-65, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
2. runda
vs. Miyu Kato/Sabrina Santamaria7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
14.07.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.07.19
Półfinał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Danielle Rose Collins/Bethanie Mattek-Sands6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Kateryna Kozlova/Arina Rodionova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Ons Jabeur/Fanny Stollar6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
23.06.19
1. runda
vs. Simona Halep/Raluca Olaru6-75, 5-7 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Birmingham - trawiasta
17.06.19
1. runda
vs. Qiang Wang/Dayana Yastremska4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Nottingham - trawiasta
14.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ellen Perez/Arina Rodionova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.06.19
1. runda
vs. Caroline Garcia/Shuai Zhang6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
04.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng2-6, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
3. runda
vs. Fiona Ferro/Diane Parry6-1, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
01.06.19
2. runda
vs. Xinyun Han/Yafan Wang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.05.19
1. runda
vs. Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic6-1, 1-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Nurnberg - ceglana
25.05.19
Finał
vs. Sharon Fichman/Nicole Melichar4-6, 7-65, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
24.05.19
Półfinał
vs. Raquel Atawo/Katarina Srebotnik6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
23.05.19
Ćwierćfinał
vs. Giorgia Marchetti/Laura Pigossi6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.05.19
1. runda
vs. Cornelia Lister/Renata Voracova6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Rome - ceglana
16.05.19
2. runda
vs. Shuko Aoyama/Lidziya Marozava2-6, 7-65, 8-10 porażkaszczegóły meczu
14.05.19
1. runda
vs. Deborah Chiesa/Jasmine Paolini7-63, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Madrid - ceglana
11.05.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
10.05.19
Półfinał
vs. Jelena Ostapenko/Vera Zvonareva6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
<