MECZ
22.09.19 | 2. runda klasyf. | Aleksandra Julia Zuchanska | Olivia Gram | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Polska
05.11.01, 22 lat
05.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
23.11.00, 23 lat
19031 $
23.11.00, 23 lat
19031 $
Aleksandra Julia Zuchanska vs. Olivia Gram - Wzajemne mecze
22.09.19 | 2. runda klasyf. | Aleksandra Julia Zuchanska | Olivia Gram | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Aleksandra Julia Zuchanska form & Olivia Gram form
Aleksandra Julia Zuchanska - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Visintini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Mila Masic | 3-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 7-68, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Martina Puvill | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lian Tran | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Marina Benito | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Cerdan Medina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Skrabalova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Fomenko | 6-2, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Jessica Failla | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ester Fesiuk | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-78, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 Klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-63, 10-2 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Linda Salvi | 6-3, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
23.09.22 Półfinał | vs. Louise Brunskog | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu |
Olivia Gram - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.03.24 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |