MECZ
05.06.17 | 1. runda klasyf. | Aleksandra Efremova | Tatsiana Sasnouskaya | 6-2, 6-2 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Białoruś
11.01.01, 23 lat
11.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
27.12.01, 22 lat
27.12.01, 22 lat
Aleksandra Efremova vs. Tatsiana Sasnouskaya - Wzajemne mecze
05.06.17 | 1. runda klasyf. | Aleksandra Efremova | Tatsiana Sasnouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
Aleksandra Efremova form & Tatsiana Sasnouskaya form
Aleksandra Efremova - ostatnie mecze
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Marfutina | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
22.11.17 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Solnyshkina | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Nika Zarynskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Milica Cubranovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Grib | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Tatsiana Sasnouskaya - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 6-1, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Elisa Kendall | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Ilona Kremen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 6-0, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Liisa Varul | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 Klasyf. | vs. Evelina Martirosyan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Aizat Zholdakayeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Daria Kudashova | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Eliya Cohen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alesya Yakubovich | 7-5, 0-1, - Tatsiana Sasnouskaya - krecz | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Polina Pekhova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 1-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Aryna Filistovich | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Grib | 1-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu |