MECZ
04.11.19 | 1. runda klasyf. | Aldila Sutjiadi | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 6-2, 10-3 | W100 Shenzhen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Aldila Sutjiadi | Sarah-Rebecca Sekulic | |
1. podanie % | 46/83 (55%) | 50/88 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/46 (63%) | 28/50 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/37 (54%) | 17/38 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/88 (49%) | 34/83 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/171 (54%) | 79/171 (46%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aldila Sutjiadi | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
Aldila Sutjiadi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Aldila Sutjiadi | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Aldila Sutjiadi | 3-5 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aldila Sutjiadi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0 | ||
Aldila Sutjiadi | 6-6 | |
0-0, 0-2, 1-5, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Aldila Sutjiadi | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
Aldila Sutjiadi | 1-1 | |
2-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
Aldila Sutjiadi | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Aldila Sutjiadi | 4-1 | |
0-0 | ||
Aldila Sutjiadi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8-2 | ||
10-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aldila Sutjiadi vs. Sarah-Rebecca Sekulic - Wzajemne mecze
04.11.19 | 1. runda klasyf. | Aldila Sutjiadi | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | W100 Shenzhen | twarda |
30.10.18 | Klasyf. | Sarah-Rebecca Sekulic | Aldila Sutjiadi | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | Liuzhou | twarda |
Aldila Sutjiadi form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Aldila Sutjiadi - ostatnie mecze
Tampico - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.22 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 4-6, 7-66, 3-0, Lulu Sun - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Yue Yuan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Kayla Day | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Nicole Khirin | 6-79, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Eryn Cayetano | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Erica Oosterhout | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Katie Volynets | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Given Roach | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Catherine Harrison | 2-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
16.04.22 | vs. Katherine Westbury | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.04.22 | vs. Qiang Wang | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.22 | vs. Ankita Raina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Robin Anderson | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Danka Kovinic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Lily Taylor | 6-1, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu |
Sarah-Rebecca Sekulic - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |