MECZ
19.08.17 | Ćwierćfinał | Albina Khabibulina | Aymet Uzcategui | 6-1, 6-1 | Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Albina Khabibulina | Aymet Uzcategui | |
1. podanie % | 25/37 (68%) | 38/66 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 18/38 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/66 (58%) | 11/37 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Albina Khabibulina vs. Aymet Uzcategui - Wzajemne mecze
19.08.17 | Ćwierćfinał | Albina Khabibulina | Aymet Uzcategui | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Oldenzaal | ceglana |
Albina Khabibulina form & Aymet Uzcategui form
Albina Khabibulina - ostatnie mecze
W25 Clermont - halowa | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Irys Ekani | - | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 7-67, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Montpellier - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 7-5, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.19 1. runda | vs. Katharina Hering | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
16.12.18 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Muzaffarnagar - trawiasta | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Vlada Koval | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
13.09.18 Ćwierćfinał | vs. Daria Lodikova | 6-75, 0-3, - Albina Khabibulina - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-63, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu |
Aymet Uzcategui - ostatnie mecze
Fed Cup - ceglana | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
15.10.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
31.07.18 Klasyf. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
24.04.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
28.03.18 2. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu |