MECZ
12.04.04 | 1. runda | Alberta Brianti | Pauline Parmentier | 7-63, 6-2 | Biarritz | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alberta Brianti vs. Pauline Parmentier - Wzajemne mecze
19.10.15 | 2. runda | Pauline Parmentier | Alberta Brianti | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Joue Les | halowa |
31.03.14 | 2. runda | Pauline Parmentier | Alberta Brianti | 6-3, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | Edgbaston | halowa |
16.07.12 | 2. runda | Pauline Parmentier | Alberta Brianti | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
14.09.10 | 1. runda | Alberta Brianti | Pauline Parmentier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Guangzhou | twarda |
30.08.10 | 1. runda | Pauline Parmentier | Alberta Brianti | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | New York | twarda |
13.11.06 | 2. runda | Alberta Brianti | Pauline Parmentier | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Deauville | ceglana |
12.04.04 | 1. runda | Alberta Brianti | Pauline Parmentier | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Biarritz | ceglana |
Alberta Brianti form & Pauline Parmentier form
Alberta Brianti - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Rondinara | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Camilla Scala | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Eugenia Todaro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
26.08.17 Finał | vs. Karin Kennel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.08.17 Półfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.17 Ćwierćfinał | vs. Camilla Scala | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.17 2. runda | vs. Corina Mader | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Juliana Valero | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
17.07.17 1. runda | vs. Paula Cristina Goncalves | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Ana Vrljic | 6-2, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
13.05.17 1. runda klasyf. | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
19.04.17 1. runda | vs. Jil Teichmann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Kim Fontana | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
25.03.17 Półfinał | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.17 Ćwierćfinał | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.03.17 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.03.17 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda | vs. Ilona Kremen | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
15.02.17 2. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.02.17 1. runda | vs. Verena Hofer | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |