MECZ
07.09.15 | 1. runda | Alberta Brianti | Iana Tishchenko | 6-4, 6-0 | Alphen aan | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Moldova
24.04.96, 27 lat
24.04.96, 27 lat
Alberta Brianti vs. Iana Tishchenko - Wzajemne mecze
07.09.15 | 1. runda | Alberta Brianti | Iana Tishchenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Alphen aan | ceglana |
Alberta Brianti form & Iana Tishchenko form
Alberta Brianti - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Rondinara | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Camilla Scala | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Eugenia Todaro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
26.08.17 Finał | vs. Karin Kennel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.08.17 Półfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.17 Ćwierćfinał | vs. Camilla Scala | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.17 2. runda | vs. Corina Mader | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Juliana Valero | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
17.07.17 1. runda | vs. Paula Cristina Goncalves | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Ana Vrljic | 6-2, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
13.05.17 1. runda klasyf. | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
19.04.17 1. runda | vs. Jil Teichmann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Kim Fontana | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
25.03.17 Półfinał | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.17 Ćwierćfinał | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.03.17 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.03.17 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda | vs. Ilona Kremen | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
15.02.17 2. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.02.17 1. runda | vs. Verena Hofer | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Iana Tishchenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |