MECZ
20.05.09 | 1. runda klasyf. | Alberta Brianti | Ekaterina Bychkova | 7-5, 6-4 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alberta Brianti | Ekaterina Bychkova | |
1. podanie % | 39/57 (68%) | 22/64 (34%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/39 (82%) | 15/22 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/18 (72%) | 28/42 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/64 (33%) | 12/57 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/121 (55%) | 55/121 (45%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 1 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alberta Brianti vs. Ekaterina Bychkova - Wzajemne mecze
26.04.10 | 1. runda | Alberta Brianti | Ekaterina Bychkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Cagnes Sur | ceglana |
20.05.09 | 1. runda klasyf. | Alberta Brianti | Ekaterina Bychkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
21.11.05 | 1. runda | Alberta Brianti | Ekaterina Bychkova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | Poitiers | halowa |
Alberta Brianti form & Ekaterina Bychkova form
Alberta Brianti - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Rondinara | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Camilla Scala | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Eugenia Todaro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
26.08.17 Finał | vs. Karin Kennel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.08.17 Półfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.17 Ćwierćfinał | vs. Camilla Scala | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.17 2. runda | vs. Corina Mader | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Juliana Valero | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
17.07.17 1. runda | vs. Paula Cristina Goncalves | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Ana Vrljic | 6-2, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
13.05.17 1. runda klasyf. | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
19.04.17 1. runda | vs. Jil Teichmann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Kim Fontana | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
25.03.17 Półfinał | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.17 Ćwierćfinał | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.03.17 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.03.17 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda | vs. Ilona Kremen | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
15.02.17 2. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.02.17 1. runda | vs. Verena Hofer | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Ekaterina Bychkova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Na Dong | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tereze Vevere | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Aditi Sinha | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
06.02.16 1. runda klasyf. | vs. Patricia Maria Tig | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Suzhou - twarda | ||||
19.10.15 Ćwierćfinał | vs. Yafan Wang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.15 1. runda | vs. Su-Wei Hsieh | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.15 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
11.10.15 2. runda klasyf. | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.15 1. runda klasyf. | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
27.09.15 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.15 1. runda klasyf. | vs. Carolin Daniels | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
21.09.15 Klasyf. | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.15 2. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |