MECZ
10.11.18 | 1. runda klasyf. | Alba Rey Garcia | Fiona Arrese Mata | 7-5, 4-6, 6-2 | Castellon | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
06.06.02, 21 lat
06.06.02, 21 lat
Alba Rey Garcia vs. Fiona Arrese Mata - Wzajemne mecze
10.11.18 | 1. runda klasyf. | Alba Rey Garcia | Fiona Arrese Mata | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Castellon | ceglana |
Alba Rey Garcia form & Fiona Arrese Mata form
Alba Rey Garcia - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.23 Półfinał | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - krecz | szczegóły meczu |
Fiona Arrese Mata - ostatnie mecze
W25 Vitoria - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.12.18 1. runda klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Queralt Carbo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Snehadevi S Reddy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Nikol Dobrilova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Marta Del Pino Maturano | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda | vs. Daiana Negreanu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Mariana Correa | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Athena Yilmaz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |