MECZ
27.02.18 | 1. runda | Alba Carrillo Marin | Sophia Intert | 6-0, 6-3 | Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alba Carrillo Marin | Sophia Intert | |
1. podanie % | 45/54 (83%) | 32/44 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/45 (62%) | 13/32 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/9 (78%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/44 (59%) | 19/54 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alba Carrillo Marin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
1-0 | Sophia Intert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Sophia Intert | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alba Carrillo Marin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Alba Carrillo Marin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sophia Intert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alba Carrillo Marin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Sophia Intert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alba Carrillo Marin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Alba Carrillo Marin | 3-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Alba Carrillo Marin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Sophia Intert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alba Carrillo Marin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
23.06.98, 25 lat
23.06.98, 25 lat
Alba Carrillo Marin vs. Sophia Intert - Wzajemne mecze
27.02.18 | 1. runda | Alba Carrillo Marin | Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Palmanova | ceglana |
Alba Carrillo Marin form & Sophia Intert form
Alba Carrillo Marin - ostatnie mecze
W25 Manacor - twarda | ||||
01.02.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Emily Seibold | 7-66, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Naia Mercadier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
27.09.21 Klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ashley Lahey | 7-5, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Taylor Ng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Stamatova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | - | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Sophia Intert - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.20 1. runda | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.10.19 Klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |