MECZ
31.05.17 | 1. runda | Alba Carrillo Marin | Ana Filipa Santos | 6-712, 6-2, 6-3 | Montemor O | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alba Carrillo Marin | Ana Filipa Santos | |
1. podanie % | 61/98 (62%) | 68/115 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/61 (64%) | 39/68 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/37 (51%) | 16/47 (34%) |
Zdobyte break-ball | 8/19 (42%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 60/115 (52%) | 40/98 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 118/213 (55%) | 95/213 (45%) |
Double foul | 5 | 12 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alba Carrillo Marin vs. Ana Filipa Santos - Wzajemne mecze
16.04.18 | 1. runda klasyf. | Alba Carrillo Marin | Ana Filipa Santos | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
31.05.17 | 1. runda | Alba Carrillo Marin | Ana Filipa Santos | 6-712, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Montemor O | twarda |
Alba Carrillo Marin form & Ana Filipa Santos form
Alba Carrillo Marin - ostatnie mecze
W25 Manacor - twarda | ||||
01.02.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Emily Seibold | 7-66, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Naia Mercadier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
27.09.21 Klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ashley Lahey | 7-5, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Taylor Ng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Stamatova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | - | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Ana Filipa Santos - ostatnie mecze
Oeiras - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jaeda Daniel | 7-62, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Michela Castro Zunino | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Agustina Soto Neira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 2-6, 7-67 | szczegóły meczu |