MECZ
06.04.15 | Ćwierćfinał | Akiko Omae | Emily Webley-Smith | 6-4, 6-2 | Ahmedabad | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Akiko Omae vs. Emily Webley-Smith - Wzajemne mecze
06.04.15 | Ćwierćfinał | Akiko Omae | Emily Webley-Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Ahmedabad | twarda |
04.02.13 | 1. runda | Emily Webley-Smith | Akiko Omae | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Launceston | twarda |
Akiko Omae form & Emily Webley-Smith form
Akiko Omae - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 7-5, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Honori Koyama | 6-0, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Sijia Wei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Justine Leong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Chui Kei Leung | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Erica Kanna Hagi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shefali Arora | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Aoi Ito | 7-63, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Ayumi Miyamoto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Rio Tsuda | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Shiho Akita | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
26.05.23 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
24.06.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |