Uzbekistan
23.06.84, 39 lat
190 cm
74 kg
Praworęczny(a)
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Niemcy
07.03.97, 27 lat
Gruzja
03.12.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Niemcy
07.03.97, 27 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger - Wzajemne mecze
18.06.18 | 1. runda | Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze | Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Klosters | ceglana |
Akgul Amanmuradova form & Tayisiya Morderger form
Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W60 Nantes - halowa |
28.10.19 Ćwierćfinał | vs. Loudmilla Bencheikh/Alice Tubello | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
28.10.19 Półfinał | vs. Estelle Cascino/Elixane Lechemia | 7-63, 6-4 | | szczegóły meczu |
28.10.19 Finał | vs. Vivian Heisen/Yana Sizikova | 7-62, 6-3 | | szczegóły meczu |
28.10.19 1. runda | vs. Mylene Halemai/Manon Leonard | 6-4, 6-0 | | szczegóły meczu |
W60+H La - ceglana |
13.05.19 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 6-1, 5-7, 4-10 | | szczegóły meczu |
W80 Cagnes - ceglana |
06.05.19 Ćwierćfinał | vs. Beatriz Haddad Maia/Luisa Stefani | 6-72, 1-6 | | szczegóły meczu |
06.05.19 1. runda | vs. Nao Hibino/Prarthana Thombare | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
Biarritz - ceglana |
10.09.18 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara/Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 3-6, 3-10 | | szczegóły meczu |
10.09.18 1. runda | vs. Irina Khromacheva/Laura Pigossi | 7-5, 6-1 | | szczegóły meczu |
Astana - twarda |
16.07.18 Półfinał | vs. Nigina Abduraimova/Anastasia Frolova | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
16.07.18 1. runda | vs. Mariana Drazic/Ksenia Palkina | 7-62, 6-3 | | szczegóły meczu |
16.07.18 Ćwierćfinał | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
16.07.18 Finał | vs. Berfu Cengiz/Anna Danilina | 6-3, 3-6, 7-10 | | szczegóły meczu |
Klosters - ceglana |
18.06.18 Finał | vs. Lucie Hradecka/Yuki Naito | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
18.06.18 1. runda | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
18.06.18 Ćwierćfinał | vs. Karin Kennel/Amra Sadikovic | Karin Kennel/Amra Sadikovic/Yana Morderger - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
18.06.18 Półfinał | vs. Leonie Kung/Thaisa Grana Pedretti | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
Grenoble - halowa |
30.01.17 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez/Olga Saez Larra | 4-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Andrezieux Boutheon - halowa |
23.01.17 Ćwierćfinał | vs. Anna Kalinskaya/Lidziya Marozava | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
23.01.17 1. runda | vs. Manon Arcangioli/Amra Sadikovic | 6-3, 7-611 | | szczegóły meczu |
Tayisiya Morderger/Yana Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa |
27.03.24 1. runda | vs. Sarah Beth Grey/Eden Silva | 2-6, 7-66, 11-13 | | szczegóły meczu |
W50 Macon - halowa |
28.02.24 Ćwierćfinał | vs. Shuo Feng/Yu-Yun Li | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
27.02.24 1. runda | vs. Ayla Aksu/Julia Avdeeva | 7-62, 7-67 | | szczegóły meczu |
W75 Altenkirchen - dywanowa |
13.02.24 1. runda | vs. Celine Naef/Bibiane Schoofs | 2-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
W75 Grenoble - halowa |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasiia Gureva/Ekaterina Maklakova | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
W75 Andrezieux - halowa |
30.01.24 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova/Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W15 Esch/Alzette - halowa |
13.01.24 Finał | vs. Josy Daems/Anastasiia Firman | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
12.01.24 Półfinał | vs. Nikol Rivkin/Marie Weckerle | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Mazzoni/Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
W60 Trnava - halowa |
28.11.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze/Isabelle Haverlag | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
W100 Valencia - ceglana |
21.11.23 1. runda | vs. Alicia Barnett/Angelica Moratelli | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W40 Petange - halowa |
17.11.23 Półfinał | vs. Alicia Barnett/Samantha Murray | 1-6, 6-72 | | szczegóły meczu |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic/Magali Kempen | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
W80 Poitiers - halowa |
24.10.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas/Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W60 Hamburg - halowa |
21.10.23 Finał | vs. Julia Avdeeva/Ekaterina Maklakova | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
20.10.23 Półfinał | vs. Aneta Kladivova/Ekaterina Yashina | 3-6, 7-5, 10-5 | | szczegóły meczu |
18.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas/Indy De Vroome | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
Rouen - halowa |
10.10.23 1. runda | vs. Alena Fomina/Iryna Shymanovich | 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
W40 Lisbon - ceglana |
07.10.23 Finał | vs. Andrea Gamiz/Eva Vedder | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
06.10.23 Półfinał | vs. Alice Rame/Katarina Zavatska | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
05.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 6-0 | | szczegóły meczu |
03.10.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei/Martha Matoula | 6-4, 3-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
W25 Santarem - twarda |
29.09.23 Półfinał | vs. Maryna Kolb/Nadiya Kolb | 4-6, 6-4, 10-12 | | szczegóły meczu |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ashley Lahey/Lisa Zaar | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
27.09.23 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova/Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 7-62 | | szczegóły meczu |
W60 Vienna - ceglana |
06.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik/Sapfo Sakellaridi | 4-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
W40 Oldenzaal - ceglana |
29.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens/Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W60 Prerov - ceglana |
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu/Renata Voracova | 5-7, 1-6 | | szczegóły meczu |
W40 Wroclaw - ceglana |
15.08.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova/Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
W60 Olomouc - ceglana |
19.07.23 1. runda | vs. Pia Lovric/Eszter Meri | 3-6, 6-4, 6-10 | | szczegóły meczu |