MECZ
14.08.17 | 2. runda klasyf. | Akgul Amanmuradova | Irina Cantos Siemers | 6-1, 6-4 | Leipzig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
02.01.00, 24 lat
02.01.00, 24 lat
Akgul Amanmuradova vs. Irina Cantos Siemers - Wzajemne mecze
14.08.17 | 2. runda klasyf. | Akgul Amanmuradova | Irina Cantos Siemers | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Leipzig | ceglana |
Akgul Amanmuradova form & Irina Cantos Siemers form
Akgul Amanmuradova - ostatnie mecze
W60 Nur - twarda | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Kania | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Riya Bhatia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Shvedova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
05.03.20 | vs. Aldila Sutjiadi | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Rubber 1 | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Xiaodi You | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-75, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Irina Cantos Siemers - ostatnie mecze
W25 Columbus - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Adriana Reami | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Glatch | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marta Falceto Font | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Shuo Feng | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lenka Stara | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Fiona Ganz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Alice Tubello | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tabb Hartman | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Michele Alexandra Zmau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.11.18 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Ines Benito | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Estela Perez-Somarriba | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |