INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterine Gorgodze vs. Akgul Amanmuradova - Wzajemne mecze
18.07.18 | 2. runda | Ekaterine Gorgodze | Akgul Amanmuradova | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | Astana | twarda |
01.09.17 | Półfinał | Akgul Amanmuradova | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Almaty | ceglana |
11.04.16 | 2. runda klasyf. | Akgul Amanmuradova | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Istanbul | twarda |
Ekaterine Gorgodze form & Akgul Amanmuradova form
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Akgul Amanmuradova - ostatnie mecze
W60 Nur - twarda | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Kania | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Riya Bhatia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Shvedova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
05.03.20 | vs. Aldila Sutjiadi | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Rubber 1 | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Xiaodi You | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-75, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |