MECZ
29.07.17 | Ćwierćfinał | Ajla Tomljanovic | Irina Falconi | 6-1, 7-62 | Sacramento | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ajla Tomljanovic vs. Irina Falconi - Wzajemne mecze
29.07.17 | Ćwierćfinał | Ajla Tomljanovic | Irina Falconi | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | Sacramento | twarda |
21.07.17 | Ćwierćfinał | Ajla Tomljanovic | Irina Falconi | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Stockton | twarda |
09.08.15 | Klasyf. | Irina Falconi | Ajla Tomljanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Toronto | twarda |
21.06.15 | Klasyf. | Irina Falconi | Ajla Tomljanovic | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | Eastbourne | trawiasta |
11.03.15 | 1. runda | Irina Falconi | Ajla Tomljanovic | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | Indian Wells | twarda |
09.09.14 | 1. runda | Ajla Tomljanovic | Irina Falconi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Quebec City | halowa |
20.06.13 | Klasyf. | Ajla Tomljanovic | Irina Falconi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
05.08.11 | Ćwierćfinał | Irina Falconi | Ajla Tomljanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Vancouver | twarda |
Ajla Tomljanovic form & Irina Falconi form
Ajla Tomljanovic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Dalma Galfi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Petra Martic | 7-63, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Angelique Kerber | 6-4, 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
03.01.24 Ćwierćfinał | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Jessica Pegula | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 | vs. Katie Boulter | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-75, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
07.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emina Bektas | 7-62, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Elena Rybakina | - | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
13.11.22 | vs. Belinda Bencic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.22 | vs. Harriet Dart | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.22 | vs. Elise Mertens | 4-6, 6-4, 3-0, Elise Mertens - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.22 | vs. Anna Schmiedlova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Madison Keys | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
05.10.22 2. runda | vs. Iga Swiatek | 5-7, 2-2, - Ajla Tomljanovic - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda | vs. Shuai Zhang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.22 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
26.09.22 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Ana Bogdan | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu |
Irina Falconi - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Nicholasville - halowa | ||||
13.02.20 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
08.02.20 Półfinał | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Ćwierćfinał | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.20 2. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
30.01.20 3. runda | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 2. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.20 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.01.20 2. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Houston - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.19 3. runda | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |