Portugalia
26.01.02, 22 lat
26.01.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Madalena Peneda vs. Ainhoa Atucha Gomez - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Madalena Peneda form & Ainhoa Atucha Gomez form
Madalena Peneda - ostatnie mecze
W15 Lousada - halowa | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Sariaka Rachelle Radilofe | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Francesca Covi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Gaspar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Claudia Gaspar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Clara Burel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.01.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Kulik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Leonor Oliveira | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Booth | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Carla Del Barrio | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ainhoa Atucha Gomez - ostatnie mecze
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 2-5, - Ainhoa Atucha Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-3, - Ainhoa Atucha Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.21 Klasyf. | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 7-65, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
19.08.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Dzemeshkevich | 6-74, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Elixane Lechemia | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu |