MECZ
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Ainhoa Atucha Gomez | Ekaterina Shalimova | 6-3, 4-6, 6-3 | Las Palmas | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ainhoa Atucha Gomez vs. Ekaterina Shalimova - Wzajemne mecze
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Ainhoa Atucha Gomez | Ekaterina Shalimova | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Las Palmas | ceglana |
Ainhoa Atucha Gomez form & Ekaterina Shalimova form
Ainhoa Atucha Gomez - ostatnie mecze
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 2-5, - Ainhoa Atucha Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-3, - Ainhoa Atucha Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.21 Klasyf. | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 7-65, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
19.08.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Dzemeshkevich | 6-74, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Elixane Lechemia | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu |
Ekaterina Shalimova - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |