MECZ
24.10.19 | 2. runda | Ainhoa Atucha Gomez | Andre Lukosiute | 3-6, 6-4, 6-0 | W15 Lousada | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ainhoa Atucha Gomez | Andre Lukosiute | |
1. podanie % | 50/77 (65%) | 66/92 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/50 (44%) | 29/66 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 10/18 (56%) | 7/10 (70%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/92 (58%) | 41/77 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/169 (53%) | 80/169 (47%) |
Double foul | 6 | 9 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-15 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-2 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Andre Lukosiute | |
3-5 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Andre Lukosiute | |
Ainhoa Atucha Gomez | 3-1 | |
3-2 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-3 | Andre Lukosiute | |
0-0 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-4 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ainhoa Atucha Gomez | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ainhoa Atucha Gomez vs. Andre Lukosiute - Wzajemne mecze
24.10.19 | 2. runda | Ainhoa Atucha Gomez | Andre Lukosiute | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Lousada | halowa |
Ainhoa Atucha Gomez form & Andre Lukosiute form
Ainhoa Atucha Gomez - ostatnie mecze
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 2-5, - Ainhoa Atucha Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-3, - Ainhoa Atucha Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.21 Klasyf. | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 7-65, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
19.08.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Dzemeshkevich | 6-74, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Elixane Lechemia | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu |
Andre Lukosiute - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |