INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aiko Yoshitomi vs. Ayumi Miyamoto - Wzajemne mecze
21.08.17 | Klasyf. | Aiko Yoshitomi | Ayumi Miyamoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Tsukuba | twarda |
15.05.17 | Klasyf. | Ayumi Miyamoto | Aiko Yoshitomi | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | Kurume | dywanowa |
09.05.17 | 1. runda | Aiko Yoshitomi | Ayumi Miyamoto | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Fukuoka | dywanowa |
01.06.15 | 2. runda klasyf. | Aiko Yoshitomi | Ayumi Miyamoto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Tokyo Ariake | twarda |
Aiko Yoshitomi form & Ayumi Miyamoto form
Aiko Yoshitomi - ostatnie mecze
W15 Palmanova - ceglana | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Sara Dols | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda klasyf. | vs. Cristina Pescucci | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Juliette Daries | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Puntila Namwong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Fanni Gecsek | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sakura Hondo | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Minami Shuto | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kanami Tsuji | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Misa Malkin | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Melisa Morales | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Amber Washington | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Elle Christensen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Myrna Olaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Angela Bonilla | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu |
Ayumi Miyamoto - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Chloe Beck | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 6-1, 5-3, Stacey Fung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 2-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ashton Bowers | 0-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Kida Ferrari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Tatum Evans | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 1-1, Jasmin Jebawy - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Esther Vyrlan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Berlanga Bandera | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Lucia Peyre | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Panna Bartha | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carolina Gomez | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Solymar Colling | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Sana Garakani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Dayeon Back | 7-66, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Yujin Kim | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Azuna Ichioka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Mei Hasegawa | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Mio Mushika | 7-64, 4-6, 3-1, Mio Mushika - krecz | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Nagisa Morimoto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Reina Goto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |