INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Victoria Muntean vs. Agnes Bukta - Wzajemne mecze
01.03.18 | 2. runda | Agnes Bukta | Victoria Muntean | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Victoria Muntean form & Agnes Bukta form
Victoria Muntean - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |
Agnes Bukta - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
24.01.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.11.18 Półfinał | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |