INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mayar Sherif vs. Agnes Bukta - Wzajemne mecze
18.11.13 | 2. runda klasyf. | Agnes Bukta | Mayar Sherif | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Sharm El | ceglana |
Mayar Sherif form & Agnes Bukta form
Mayar Sherif - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-2, - Mayar Sherif - krecz | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 7-5, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-711, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Camila Giorgi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Xiyu Wang | 7-63, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Eva Lys | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Nadia Podoroska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ann Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
11.06.23 Finał | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Kristina Dmitruk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Agnes Bukta - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
24.01.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.11.18 Półfinał | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |