MECZ
23.01.19 | 2. runda | Agnes Bukta | Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | W15 Stuttgart | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Agnes Bukta | Lara Schmidt | |
1. podanie % | 64/93 (69%) | 53/89 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/64 (44%) | 27/53 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/29 (59%) | 11/36 (31%) |
Zdobyte break-ball | 9/19 (47%) | 8/15 (53%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/89 (57%) | 48/93 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/182 (53%) | 86/182 (47%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Agnes Bukta | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Agnes Bukta | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Agnes Bukta | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agnes Bukta | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agnes Bukta | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Agnes Bukta | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agnes Bukta | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agnes Bukta | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Agnes Bukta | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Agnes Bukta | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agnes Bukta | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agnes Bukta | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Agnes Bukta vs. Lara Schmidt - Wzajemne mecze
23.01.19 | 2. runda | Agnes Bukta | Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Stuttgart | halowa |
Agnes Bukta form & Lara Schmidt form
Agnes Bukta - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
24.01.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.11.18 Półfinał | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |
Lara Schmidt - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
09.07.23 Finał | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.23 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - krecz | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |