MECZ
22.08.17 | 1. runda | Adriana Sosnovschi | Ioana Toanchina | 6-1, 6-2 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Adriana Sosnovschi | Ioana Toanchina | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 30/59 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/30 (63%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 11/29 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/59 (56%) | 17/48 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
13.07.98, 25 lat
13.07.98, 25 lat
Adriana Sosnovschi vs. Ioana Toanchina - Wzajemne mecze
22.08.17 | 1. runda | Adriana Sosnovschi | Ioana Toanchina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Adriana Sosnovschi form & Ioana Toanchina form
Adriana Sosnovschi - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.12.17 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Francescamaria Pannarale | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Clemence Fayol | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Anastasiia Gevel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 1. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Teresia Londol | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Victoria Muntean | 4-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Nastja Kolar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Alexa Pirok | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Louise Lampla | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.09.17 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Ema Vasic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
25.08.17 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.17 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Ioana Toanchina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
09.08.17 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ioana Toanchina - ostatnie mecze
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Isabela Ioana Dima | 7-5, 6-74, 2-10 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Ilieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Miletic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mia Mijatovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vukota | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Laura Cazacu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |