MECZ
27.09.16 | 1. runda | Adriana Sosnovschi | Gabriela Duca | 6-1, 6-2 | Chisinau | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Adriana Sosnovschi | Gabriela Duca | |
1. podanie % | 29/39 (74%) | 24/41 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 10/24 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/10 (40%) | 4/17 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/41 (66%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Adriana Sosnovschi vs. Gabriela Duca - Wzajemne mecze
27.09.16 | 1. runda | Adriana Sosnovschi | Gabriela Duca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Chisinau | ceglana |
Adriana Sosnovschi form & Gabriela Duca form
Adriana Sosnovschi - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.12.17 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Francescamaria Pannarale | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Clemence Fayol | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Anastasiia Gevel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.17 1. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Teresia Londol | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Victoria Muntean | 4-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Nastja Kolar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Alexa Pirok | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Louise Lampla | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.09.17 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Ema Vasic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
25.08.17 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.17 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Ioana Toanchina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
09.08.17 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Gabriela Duca - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |