MECZ
07.10.16 | Półfinał | Adriana Sosnovschi | Alexandra Perper | 6-1, 6-4 | Chisinau | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Adriana Sosnovschi | Alexandra Perper | |
1. podanie % | 35/53 (66%) | 41/65 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/35 (66%) | 21/41 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 6/24 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/65 (58%) | 20/53 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/118 (60%) | 47/118 (40%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Adriana Sosnovschi vs. Alexandra Perper - Wzajemne mecze
07.10.16 | Półfinał | Adriana Sosnovschi | Alexandra Perper | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Chisinau | ceglana |
Adriana Sosnovschi form & Alexandra Perper form
Adriana Sosnovschi - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.12.17 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Francescamaria Pannarale | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Clemence Fayol | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Anastasiia Gevel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 1. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Teresia Londol | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Victoria Muntean | 4-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Nastja Kolar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Alexa Pirok | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Louise Lampla | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Josephine Boualem | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.09.17 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Ema Vasic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
25.08.17 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.17 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Ioana Toanchina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
09.08.17 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alexandra Perper - ostatnie mecze
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Plantation - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu |