MECZ
28.01.20 | Klasyf. | Abigail Tere-Apisah | Nigina Abduraimova | 3-1, - krecz | W25 Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Abigail Tere-Apisah | Nigina Abduraimova | |
1. podanie % | 6/11 (55%) | 16/30 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 4/6 (67%) | 7/16 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/5 (80%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 17/30 (57%) | 3/11 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 25/41 (61%) | 16/41 (39%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Abigail Tere-Apisah vs. Nigina Abduraimova - Wzajemne mecze
28.01.20 | Klasyf. | Abigail Tere-Apisah | Nigina Abduraimova | 3-1, Nigina Abduraimova - krecz | szczegóły meczu | W25 Nonthaburi | twarda |
09.08.17 | 1. runda | Abigail Tere-Apisah | Nigina Abduraimova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Landisville | twarda |
Abigail Tere-Apisah form & Nigina Abduraimova form
Abigail Tere-Apisah - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
29.02.20 Ćwierćfinał | vs. Irina Ramialison | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
21.02.20 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.20 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.20 2. runda | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Sohyun Park | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 3-1, Nigina Abduraimova - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Nadia Ravita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
31.05.19 2. runda | vs. Erina Hayashi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Angelina Gabueva | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Tammy Tan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
19.05.19 Finał | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.05.19 Półfinał | vs. Ipek Soylu | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Chompoothip Jandakate | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | szczegóły meczu |