MECZ
31.05.17 | 1. runda | Abbie Myers | Meritxell Perera Ros | 7-5, 7-5 | Montemor O | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Abbie Myers | Meritxell Perera Ros | |
1. podanie % | 41/80 (51%) | 57/75 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/41 (73%) | 31/57 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/39 (36%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/75 (49%) | 36/80 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/155 (52%) | 74/155 (48%) |
Double foul | 10 | 4 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Abbie Myers vs. Meritxell Perera Ros - Wzajemne mecze
31.05.17 | 1. runda | Abbie Myers | Meritxell Perera Ros | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Montemor O | twarda |
Abbie Myers form & Meritxell Perera Ros form
Abbie Myers - ostatnie mecze
W25 Nottingham - twarda | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
07.03.22 Klasyf. | vs. Alana Parnaby | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-3, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Catherine Aulia | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Taylah Lawless | 7-5, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.11.21 1. runda | vs. Tori Kinard | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Allie Kiick | 2-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Bouchard | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Bojana Marinkov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Taylah Lawless | 2-6, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Ellen Perez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Sara Tomic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. Zara Brankovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
27.02.20 1. runda | vs. Shiho Akita | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Asia Muhammad | 4-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu |
Meritxell Perera Ros - ostatnie mecze
Telde - ceglana | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Carlota Molina Megias | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Getxo - ceglana | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ines Moreno Itza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Itxaso Blanco Fernandez De Leceta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alba Escalona Perny | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tanit Lopez Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Jessica Ho | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Pia Cuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Nora Niedmers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Aina Domingo Bernabeu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Andrea Martinez | 3-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Lou Adler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.03.18 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.18 2. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |