Eunhye Lee (2000) - profil / statystyki

Eunhye Lee (2000) - profil / statystyki

Eunhye Lee (2000)
Imię i nazwisko: Eunhye Lee (2000)
Kraj: Korea
Data urodzenia: 10.05.00, 18 lat
Ilość meczów razem: 103
Wygrane: 61
Skuteczność: 59.22 %
roksumytwardaceglanahalowadywanowatrawiastaakryl
201838/1935/161/22/10/00/00/0
201714/135/99/40/00/00/00/0
20167/67/60/00/00/00/00/0
20152/42/40/00/00/00/00/0
skut. %59.22 %58.33 %62.5 %66.67 %0 %0 %0 %
INFO: zwycięstwa / porażki (aby zobaczyć mecze, kliknij na dany rok lub rodzaj nawierzchni)

Eunhye Lee (2000) / nie odbyły się / ostatnie

14.11.182. rundaEunhye Lee (2000) Dariya Detkovskaya szczegóły meczuThailand Nonthaburi twarda

Eunhye Lee (2000) / ostatnich 50 meczów

12.11.181. rundaEunhye Lee (2000)Mai Napatt Nirundorn7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczuThailand Nonthaburi twarda
06.09.182. rundaYu Jin AhnEunhye Lee (2000)6-1, 2-6, 6-4 porażkaszczegóły meczuRepublic of Korea Yeongwol twarda
05.09.181. rundaEunhye Lee (2000)Da Hye Kim6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.182. rundaDa Hye KimEunhye Lee (2000)6-73, 6-3, 6-2 porażkaszczegóły meczuRepublic of Korea Yeongwol twarda
29.08.181. rundaEunhye Lee (2000)En Su Youn6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.18Klasyf.Punnin KovapituktedEunhye Lee (2000)6-4, 7-5 porażkaszczegóły meczuThailand Nonthaburi twarda
11.08.181. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Romklao Yuenyao6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.08.18Klasyf.Zuzana ZlochovaEunhye Lee (2000)3-6, 6-1, 6-3 porażkaszczegóły meczuThailand Nonthaburi twarda
04.08.181. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Chompoothip Jandakate6-2, 6-73, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
14.07.181. runda klasyf.Lisa-Marie RiouxEunhye Lee (2000)6-1, 6-0 porażkaszczegóły meczuThailand Nonthaburi twarda
08.07.18Klasyf.Zuzana ZlochovaEunhye Lee (2000)6-2, 6-4 porażkaszczegóły meczuThailand Nonthaburi twarda
07.07.181. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Thamolwan Haruehanspong6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
20.06.181. rundaAyaka OkunoEunhye Lee (2000)3-6, 6-2, 7-5 porażkaszczegóły meczuRepublic of Korea Daegu twarda
14.06.182. rundaSatsuki KoikeEunhye Lee (2000)6-4, 6-2 porażkaszczegóły meczuRepublic of Korea Gyeongsan twarda
13.06.181. rundaEunhye Lee (2000)Aiko Yoshitomi6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.06.18Klasyf.Eunhye Lee (2000)Sung Hee Kim7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.06.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Seunghyun Lee2-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
08.06.18ĆwierćfinałChang LiuEunhye Lee (2000)7-66, 6-3 porażkaszczegóły meczuRepublic of Korea Sangju halowa
07.06.182. rundaEunhye Lee (2000)Boyoung Jeong6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
06.06.181. rundaEunhye Lee (2000)Josephine Boualem6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
24.05.182. rundaJi-Hee ChoiEunhye Lee (2000)6-1, 6-2 porażkaszczegóły meczuRepublic of Korea Changwon twarda
23.05.181. rundaEunhye Lee (2000)Sowjanya Bavisetti6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.05.18Klasyf.Eunhye Lee (2000)Erin Routliffe6-4, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
21.05.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Da Ye Kim6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
20.05.181. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Jin Yoo6-0, 2-1, Jin Yoo - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
15.05.18Klasyf.Ayumi KoshiishiEunhye Lee (2000)6-3, 3-6, 6-1 porażkaszczegóły meczuRepublic of Korea Incheon twarda
14.05.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Chin-Wei Chan6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
13.05.181. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Nicha Lertpitaksinchai7-66, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.05.18Klasyf.So-Ra LeeEunhye Lee (2000)6-4, 6-2 porażkaszczegóły meczuRepublic of Korea Goyang twarda
07.05.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Nicha Lertpitaksinchai6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
06.05.181. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Da Hye Kim6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.04.182. rundaAo GaiEunhye Lee (2000)6-3, 6-1 porażkaszczegóły meczuChina Nanjing twarda
02.04.181. rundaEunhye Lee (2000)Yexin Ma7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
02.04.18Klasyf.Eunhye Lee (2000)Lingwei Kong6-2, 2-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
01.04.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Wanning Zhu6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.03.181. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Junsai Wang6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
26.03.181. rundaFang Ying XunEunhye Lee (2000)6-3, 6-4 porażkaszczegóły meczuChina Nanjing twarda
26.03.18Klasyf.Eunhye Lee (2000)Mi Zhuoma You6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
25.03.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Zhou Mingjun6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
24.03.181. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Si Qi Liu6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
22.03.182. rundaAo GaiEunhye Lee (2000)6-4, 5-7, 6-2 porażkaszczegóły meczuChina Nanjing twarda
20.03.181. rundaEunhye Lee (2000)Zhibek Kulambayeva6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
19.03.18Klasyf.Eunhye Lee (2000)Yuqi Sheng3-6, 6-0, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
18.03.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Jiaying He4-6, 6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
27.02.18Klasyf.Ari MatsumotoEunhye Lee (2000)2-6, 6-4, 6-3 porażkaszczegóły meczuTurkey Antalya ceglana
25.02.182. runda klasyf.Eunhye Lee (2000)Yuki Naito6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
21.02.181. rundaCatherine HarrisonEunhye Lee (2000)6-1, 2-6, 7-68 porażkaszczegóły meczuTurkey Antalya ceglana
17.02.18ĆwierćfinałAmina AnshbaEunhye Lee (2000)2-6, 7-5, 7-64 porażkaszczegóły meczuTurkey Antalya twarda
15.02.182. rundaEunhye Lee (2000)Federica Di Sarra6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.02.181. rundaEunhye Lee (2000)Shelby Talcott6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
<