Warunki użytkowania

Informacje ogólne
Wszystkie informacje zamieszczone na stronie Tenislive.sk mają charater informacyjny. Znajdą tu Państwo wyniki spotkań tenisowych live, dane statystyczne dla poszczególnych tenisistów i tenisistek, ranking ATP i WTA, można również porównać zawodników w konkretnym spotkaniu – wszystko jest regularnie aktualizowane. Wyniki live, a także starsze wyniki można oglądać wg rozgrywek, ew. wybrać starszą datę i wyświetlić rozgrywki i wyniki tylko z danego dnia.

Administrator portalu Tenislive.sk nie ponosi żadnej odpowiedzialności za poprawność i aktualność zamieszczanych informacji, ani za ewentualne straty finansowe lub inne poniesione przez użytkownika portalu Tenislive.sk Informacje zamieszczane na portalu Tenislive.sk są objęte prawem autorskim i jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie lub publikowanie w części lub w całości bez uprzedniej pisemnej zgody administratora jest zabronione.

Odnośniki do innych stron, teksty reklamowe / bannery
Hiperłącza, które przekierowują na inne portale poza portal Tenislive.sk mają charakter wyłącznie informacyjny, a ich celem jest pomoc użytkownikowi w orientacji przy wyszukaniu potrzebnych informacji. Nie możemy zagwarantować polityki legalności, poprawności, aktualności, ochrony danych osobowych i innych prowadzonych przez dany portal, na który kieruje odnośnik. Jeżeli decydują się Państwo skorzystać z portalu, do którego jest odnośnik, robicie to na własne ryzyko, a administrator portalu Tenislive.sk nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne problemy lub straty wynikające z przejścia na ten portal.

Teksty reklamowe / bannery pojawiające się na stronach Tenislive.sk mogą nie być zgodne z przepisami prawnymi danego państwa, w którym Państwo jesteście. Dlatego przed skorzystaniem z usług reklamowanych na Tenislive.sk proszę dokładnie sprawdzić, czy nie są sprzeczne z prawem danego państwa, w którym aktualnie się znajdujecie.