kobiety singel twarda Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
11:00
4. runda
Simona Halep  
Serena Williams  
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
11:00
1. runda klasyf.
Chloe Isabella Tsang  
Carola Cavelli  
12:00
1. runda klasyf.
Giulia Carbonaro  
Ekin Ercetin  
12:00
1. runda klasyf.
Ekaterina Ovcharenko  
Jooyeon Jeong  
12:00
1. runda klasyf.
Zeynep Naz Ozturk  
Deniz Paykoc  
12:00
1. runda klasyf.
Mayuka Aikawa  
Ayano Sonoda  
12:00
1. runda klasyf.
Alessia Tagliente  
Elena Di Battista  
12:00
1. runda klasyf.
Sapfo Sakellaridi  
Federica Costa  
12:00
1. runda klasyf.
Stephanie Judith Visscher  
Liubov Demidova  
12:00
1. runda klasyf.
Natalie Augustinova  
Clarissa Gai  
13:00
1. runda klasyf.
Micol Sanna  
Qianxin Kong  
13:00
1. runda klasyf.
Jessica Marmorstein  
Honoka Kobayashi  
13:00
1. runda klasyf.
Darya Lavrichenko  
Margaux Maquet  
kobiety singel ceglana Spain W15 Manacor sety 1 2 3 4 5
10:00
1. runda klasyf.
Sonya Latycheva  
Nora Ayala Serra  
10:00
1. runda klasyf.
Noelia Bouzo Zanotti  
Paula Ortega Redondo  
10:00
1. runda klasyf.
Katsiaryna Skachkova  
Tanysha Dissanayake  
10:00
1. runda klasyf.
Costanza Traversi  
Rina Saigo  
10:00
1. runda klasyf.
Angeles Moreno Barranquero  
Nina Ugrelidze  
10:00
1. runda klasyf.
Tara Gancev  
Audrey Ann Blakely  
12:00
1. runda klasyf.
Laia Conde Monfort  
Ana Giraldi Requena  
12:00
1. runda klasyf.
Akilah James  
Uxia Martinez Moral  
12:00
1. runda klasyf.
Adithya Karunaratne  
Adriana Rajkovic  
13:30
1. runda klasyf.
Irina Cantos Siemers  
Isabella Tabb Hartman  
13:30
1. runda klasyf.
Hikari Osaki  
Kristina Milenkovic  
13:30
1. runda klasyf.
Isabella Tiscornia  
Louise Brunskog  
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
09:30
Klasyf.
Pauline Courcoux  
Nour Gueblaoui  
09:30
1. runda klasyf.
Allyson Nancy Onya  
Tamara Milosevic  
12:00
Klasyf.
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez  
Mary Closs  
12:00
Klasyf.
Mariya Poduraeva  
Susan Doldan  
12:00
Klasyf.
Clara Vlasselaer  
Valentina Gaggini  
12:00
Klasyf.
Giulia Brighi  
Heydi Doldan  
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
09:00
1. runda klasyf.
Mayar Sherif  
Tina Cvetkovic  
09:00
Klasyf.
Minami Shuto  
Gabrielle Clairotte  
09:00
1. runda klasyf.
Eline Audenaert  
Audrey Dabomve  
09:00
1. runda klasyf.
Emma Zakordoniec  
Alisa Rastegaeva  
09:00
1. runda klasyf.
Sarka Richterova  
Karolina Vlckova  
kobiety singel halowa Germany W15 Stuttgart Stammheim sety 1 2 3 4 5
10:00
1. runda klasyf.
Dominique Karregat  
Julia Kimmelmann  
10:00
1. runda klasyf.
Anna Ukolova  
Alice Robbe  
10:00
1. runda klasyf.
Amelie Carolin Kurpiers  
Jantje Tilbuerger  
10:00
1. runda klasyf.
Aneta Laboutkova  
Ludmila Kareisova  
10:00
1. runda klasyf.
Laura Maluniakova  
Joanne Zuger  
10:00
1. runda klasyf.
Bojana Klincov  
Maileen Nuudi  
10:00
1. runda klasyf.
Arabella Koller  
Veronika Vlkovska  
10:00
1. runda klasyf.
Sarah Nikocevic  
Aneta Kladivova  
10:00
1. runda klasyf.
Denisa Hindova  
Anne Knuettel  
10:00
1. runda klasyf.
Maria Ines Fonte  
Franziska Kommer  
10:00
1. runda klasyf.
Aubane Droguet  
Rebeka Kern  
10:00
1. runda klasyf.
Evita Ramirez  
Dagmar Dudlakova  
kobiety singel halowa Russia W25 Kazan sety 1 2 3 4 5
08:00
1. runda klasyf.
Ilona Kremen  
Lou Adler  
08:00
1. runda klasyf.
Karin Kennel  
Polina Golubovskaya  
08:00
1. runda klasyf.
Marianna Zakarlyuk  
Darya Astakhova  
08:00
1. runda klasyf.
Freya Christie  
Sadafmoh Tolibova  
08:00
1. runda klasyf.
Gyulnara Nazarova  
Ekaterina Vishnevskaya  
08:00
1. runda klasyf.
Valeriya Yushchenko  
Angelina Gabueva  
08:00
1. runda klasyf.
Daria Kruzhkova  
Anastasia Sukhotina  
08:00
1. runda klasyf.
Shalimar Talbi  
Oksana Selekhmeteva  
08:00
1. runda klasyf.
Varvara Gracheva  
Ekaterina Shalimova  
08:00
1. runda klasyf.
Victoria Mikhaylova  
Ekaterina Kazionova  
08:00
1. runda klasyf.
Alena Kubanova  
Valeriya Urzhumova  
kobiety singel twarda Singapore W25 Singapore sety 1 2 3 4 5
03:00
1. runda klasyf.
Peangtarn Plipuech  
Ana Veselinovic  
03:00
1. runda klasyf.
Risa Ozaki  
Aldila Sutjiadi  
03:00
1. runda klasyf.
Victoria Rodriguez  
Tammy Tan  
03:00
1. runda klasyf.
Paige Mary Hourigan  
Erika Sema  
03:00
1. runda klasyf.
Lerr Min Lim  
Ling Zhang  
03:00
1. runda klasyf.
Joelle Goh  
Olivia Tjandramulia  
04:00
1. runda klasyf.
Junri Namigata  
Kwan Yau Ng  
04:00
1. runda klasyf.
Ya-Hsuan Lee  
Eudice Wong Chong  
04:00
1. runda klasyf.
Pei Hsuan Chen  
Tara Moore  
04:00
1. runda klasyf.
Yue Yuan  
Beatrice Gumulya  
04:00
1. runda klasyf.
Julienne Goh  
Georgia Brescia  
04:00
1. runda klasyf.
Deanne Choo  
Caroline Werner  
kobiety singel halowa France W60 Andrezieux Boutheon sety 1 2 3 4 5
12:00
1. runda klasyf.
Federica Di Sarra  
Yuliya Hatouka  
12:00
1. runda klasyf.
Tena Lukas  
Salma Djoubri  
13:00
1. runda klasyf.
Gaelle Desperrier  
Andrea Gamiz  
13:30
1. runda klasyf.
Chantal Skamlova  
Berfu Cengiz  
13:30
1. runda klasyf.
Stefania Rubini  
Lina Gjorcheska  
14:00
1. runda klasyf.
Manon Arcangioli  
Margot Yerolymos  
14:30
1. runda klasyf.
Maia Lumsden  
Marina Bassols Ribera  
14:30
1. runda klasyf.
Mariam Bolkvadze  
Lucie Wargnier  
15:00
1. runda klasyf.
Greta Arn  
Maria Sanchez  
15:30
1. runda klasyf.
Martina Caregaro  
Audrey Albie  
16:00
1. runda klasyf.
Cristina Bucsa  
Eden Silva  
16:00
1. runda klasyf.
Justine Clouvel  
Maja Chwalinska  
kobiety singel twarda Australia W60 Burnie sety 1 2 3 4 5
02:00
1. runda klasyf.
Madison Frahn  
Gabriella Da Silva Fick  
09:40
Klasyf.
Jennifer Elie  
Kyoka Okamura